logo id kielce

banerek wzor 1          banerek ids 1

TwitterRSS FeedPinterest

galeria główna

Instytut Dizajnu w Kielcach dysponuje nowoczesnym centrum wystawienniczym. W unikatowej architekturze XIX — wiecznego budynku mieszczą się wyjątkowe wnętrza Galerii Głównej. Przeznaczona jest ona na miejsce organizowania i aranżacji wystaw, których prezentacja wymaga większej przestrzeni (jej powierzchnia to ponad 211 m2).

Pomieszczenie wystawiennicze wyposażono w profesjonalny system oświetlenia, ogrzewaną podłogę oraz wentylację, które zapewniają osiągnięcie optymalnych warunków do prezentacji eksponatów.

Galeria Główna ma służyć jako przestrzeń sztuki, łącząca różne formy i przejawy designu, które manifestują się w innowacyjnych i kreatywnych dziełach artystycznych.

 

Institute of Design Kielce

ul. Zamkowa 3
25009 Kielce
facebook.com/idkielce
telefon: 41 367 68 01 w. 117

Galeria główna:
wt.-pt. 10.00 — 17.00
sob.-nd. 11.00 — 18.00
poniedziałek — nieczynne

Czytelnia:
pn. — pt. 10.0017.00
wstęp BEZPŁATNY

 

ikona vr

Relacja z wernisażu wystawy Fair Building

www1W piątkowy wieczór w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu w Kielcach odbył się wernisaż wystawy Fair Building. Organizatorami kieleckiej odsłony ekspozycji są Zachęta– Narodowa Galeria Sztuki i Instytut Dizajnu w Kielcach.

Wystawa Fair Building

www1

Zapraszamy na Polską odsłonę wystawy Fair Building reprezentującej nasz kraj na XV Biennale Architektury w Wenecji. Wernisaż 9 grudnia 2016 roku o godzinie 19:00.

Relacja z weekendu Ekogier w IDK

www1W czasie weekendu ekogier w Galerii Głównej Institute of Design Kielce uczestnicy poznali sposoby na pokonanie tytułowego Potwora.

Wernisaż wystaw Young and Successful/ New G(o)ods 2015

www1W piątkowe popołudnie w Institute of Design Kielce odbył się podwójny wernisaż wystaw Young and Successful/ New G(o)ods 2015!

Relacja z wernisażu wystawy Kreacja i proces

www1W sobotni wieczór w Galerii Głównej odbył się wernisaż wystawy Kreacja i Proces. Motywem przewodnim wystawy są: kreacja i proces. Design rozumiany jako akt twórczy i wytwórczy.

Wystawa Kreacja i Proces

www1Institute of Design Kielce serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Kreacja i Proces, której wernisaż odbędzie się 03.10.15 w Galerii Głównej. Motywem przewodnim wystawy są: kreacja i proces. 

Wernisaż wystawy Nie.stałość

www1W sobotnie popołudnie w Institute of Design Kielce odbyły się dwa wernisaże. W Galerii Głównej nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy zbiorowej Nie.stałość. W przestrzeni Instytutu mieliśmy okazję oglądać  I’m not digital Natalii Kopytko.

Wystawa Nie.Stałość

122x78 niestalosc Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Nie.Stałość, który odbędzie się 20 czerwca o godz.18:00 w Galerii Głównej Institute of Design Kielce.

Wernisaż wystawy ŻAKARDY. Zero Jeden +

www1W piątkowy wieczór w Galerii Głównej Institute of Design Kielce odbył się wernisaż wystawa ŻAKARDY. Zero Jeden +.

Wystawa ŻAKARDY. Zero Jeden +

www1Serdecznie zapraszamy na wystawę ŻAKARDY. Zero Jeden +, której wernisaż odbędzie się w piątek 10.04.2015r. o godz.18.00 w Galerii Głównej Institute of Design Kielce.

Wernisaż wystawy Błądzić jest rzeczą

www1W sobotnie popołudnie odbyła w Institute of Design Kielce odbył się wernisaż wystawy Błądzić jest rzeczą oraz towarzyszący wernisażowi panel dyskusyjny.

Wystawa Błądzić jest rzeczą

www1Serdecznie zapraszamy na wystawę Błądzić jest rzeczą oraz towarzyszący wernisażowi panel dyskusyjny pt. „Czy w Kieleckiem wieje, czyli architektura lokalna wobec potencjalnych błędów”.