logo id kielce
TwitterRSS FeedPinterest

Zapowiedzi

teraz w ID Kielce

Warsztaty Spaghetti meble


Zapraszamy na warsztaty ”Spaghetti Meble’’, które odbędą się 19.08 o godz. 11:00 w Ambasadzie Dizajnu ul. Wesoła 38. Zajęcia przeznaczona są dla osób dorosłych.


Warsztatom pt. „Spaghetti Meble”  towarzyszy niewielka ekspozycja zbioru mebli wyplatanych z lat 50 i 60 zwanych drutoplastikami  mająca stanowić inspirację dla rozwiązań  technicznych dla uczestników warsztatów.
Meble pochodzące z prywatnej kolekcji Cezarego Lisowskiego oraz zbiorów  Keil Art Sp. z o.o były wykonywane z drutu zbrojeniowego z oplotem  z tworzywa igielitowego. Wśród form spotkać można było fotele, taborety, gazetniki, kwietniki, lampy, wieszaki itp.
Inspiracją do przeprowadzenia warsztatów i prezentacji obiektów była wystawa pt. Spaghetti dla każdego albo aneks do Nowoczesności  pokazywana w Kordegardzie w 2016 roku. Kuratorką wystawy była Ewa Toniak.

http://www.kordegarda.org/artykuly/139164-spaghetti-dla-kazdego-albo-aneks-do-nowoczesnosci.html

 
Uwaga!
Koszt warsztatów: 50 PLN (metalowy stelaż wykonany przez kowala)
Opłatę uiszczamy przed zajęciami (gotówka).
Prowadzący: Olga Grabiwoda & Urszula Dudek
Ilość miejsc: 6
Zapisy: tel. 41 367 68 01 (pon.- pt. w godz. 8:0016:00).

 

Aktualności

Relacja z warsztatów Spaghetti meble

www1

W sobotę po południu w Ambasadzie Dizajnu odbyły się warsztaty towarzyszące ekspozycji ”Spaghetti Meble” — prezentowanej w przestrzeni Instytut Dizajnu w Kielcach.

W sobotę po południu w Ambasadzie Dizajnu odbyły się warsztaty towarzyszące ekspozycji ”Spaghetti Meble” — prezentowanej w przestrzeni Instytut Dizajnu w Kielcach. Podczas zajęć uczestnicy mieli za zadanie samodzielnie wykonać meble ”spaghetti”, które modne były w Polsce w drugiej połowie lat 50 i 60 — tych.

 

Warsztaty Spaghetti meble

www1Zapraszamy na warsztaty ”Spaghetti Meble’’, które odbędą się 19.08 o godz. 11:00 w Ambasadzie Dizajnu ul. Wesoła 38.

Relacja z warsztatów Zachowaj kwiaty lata

www1

Za nami kolejne warsztaty w Ambasadzie Dizajnu. W czasie zajęć uczestnicy wykonywali biżuterię, której motywem przewodnim były kwiaty.

Na skróty

galeria gl baner bw   prac kom baner bw   ceramika baner bw

galeria

 

komunikacja wizualna

 

ceramika

projektowanie przestrzeni baner bw   czytelnia small bw   warsztaty baner bw

przestrzeń publiczna

 

czytelnia

 

warsztaty

tkanina baner bw   dzial promocji baner bw   pobierz kalendarz 08

tkanina

 

promocja