logo id kielce
TwitterRSS FeedPinterest

Zapowiedzi

teraz w ID Kielce

Forum Dobrych Praktyk

W dn. 2526 października br. w Targach Kielce po raz czwarty odbędą się targi Future Private Labels (Targi Marek Własnych). Będzie to wyjątkowa możliwość do spotkania się ze specjalistami od brandingu oraz właścicielami marek własnych. W ramach targów odbędą się warsztaty oraz debata, łącząca temat biznesu i designu. Wydarzenie ma przybliżyć jego uczestnikom profesjonalny proces kształtowania marki.
 
Targom Future Private Labels towarzyszy projekt Forum Dobrych Praktyk, realizowany przez Instytut Designu, STGU i Targi Kielce przy wsparciu finansowym Ministersta Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

Celem projektu jest szerzenie dobrych praktyk w zakresie wizerunku firmy, opakowań, odpowiedniej strategii brandingowej. FDP umożliwia zbudowanie platformy współpracy przedsiębiorców i specjalistów działających w sektorze kreatywnym. Ważnym elementem projektu jest wymiana doświadczeń projektantów z Polski z projektantami z innych krajów.

Autorem i głównym koordynatorem projektu jest Judyta Marczewska, na codzień pracująca w Pracowni Komunikacji Wizualnej Instytutu Dizajnu w Kielcach.


W projekcie udział wezmą:

Dawid Korzekwa — Projektant graficzny; doktor habilitowany sztuk plastycznych, profesor w Katedrze Projektowania Graficznego ASP w Katowicach. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej STGU (od 2007). Dyrektor artystyczny miesięcznika BE Magazyn (od 2013), Członek Rady Programowej Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie (od 2013); Odznaczony przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi (2015); Specjalizuje się w projektowaniu prasowym, książce, identyfikacji wizualnej i plakacie.

Wojciech Mierowski — współtwórca i Dyrektor kreatywny bna/ (brand new attitude) Zajmuje się Brandingiem, Brand Consultingiem, Brand Designem, Designem, projektowaniem i tworzeniem Brand Experience, Corporate Identity i Brand Identity. Jako autor rebrandingu WP Wirtualna Polska nagrodzony Grand Prix i Złotem na Effie Awards 2015 jako współtwórca najbardziej efektywnej kampanii komunikacji marketingowej w Polsce.

Maciej Konopka — Dyrektor kreatywny i współwłaściciel Brandy Design. Grafik projektant zajmujący się głównie tworzeniem wizerunku marek i produktów a także grafiką wystawienniczą i projektowaniem opakowań. Adiunkt na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie, gdzie od 2009 prowadzi Pracownię Projektowania Opakowań i Marek.

Jakub Śwircz — Dyrektor zarządzający i współwłaściciel Brandy Design. Jest absolwentem Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Przez długi czas pracował na poziomie międzynarodowym w sektorze kreatywnym z takimi twórcami jak: Tomasz Gudzowaty czy Grzegorz Jarzyna. Współpracował z takimi firmami jak: Canon Polska, Epson Polska. Członek licznych jury międzynarodowych poświęconych fotografii.

Jacek Sadowski — założyciel, właściciel i prezes agencji reklamowej DEMO Effective Launching. Inicjator i twórca kampanii gospodarczych „Zadbaj o swoją markę”, „Kupując polskie produkty dajesz pracę” oraz „Kupuj Nasze. Są powody do dumy”. Założyciel, fundator i prezes Fundacji organizującej program “Kupuj Nasze.PL. Opracował od zera i wprowadził na rynek już wiele produktów, również w branży spożywczej i ogólnie rozumianych produktów FMCG.

http://www.futureprivatelabels.pl/pl/warsztaty/

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Aktualności

Wystawa Gościnność

www1

Zapraszamy na wernisaż wystawy ”Gościnność”, który odbędzie się 27.10.11 o godz. 18:00 w Ambasadzie Dizajnu (ul. Wesoła 38)..

Wystawa AKORD na ŁDF

www1

Wystawa „AKORD. Praca, Precyzja, Produkt” reprezentowała Instytut Dizajnu w czasie tegorocznej edycji Łódź Design Festival (0308.10.17).

Warsztaty Czapeczka

www1czapeczka

Zapraszamy na warsztaty ”Czapeczka”, które odbędą się 21.10 o godz. 13:00 w Ambasadzie Dizajnu (ul. Wesoła 38).

Na skróty

galeria gl baner bw   prac kom baner bw   ceramika baner bw

galeria

 

komunikacja wizualna

 

ceramika

projektowanie przestrzeni baner bw   czytelnia small bw   warsztaty baner bw

przestrzeń publiczna

 

czytelnia

 

warsztaty

tkanina baner bw   dzial promocji baner bw   pobierz kalendarz 10

tkanina

 

promocja