logo id kielce

banerek wzor 1          banerek ids 1

TwitterRSS FeedPinterest

Aktualności

Hydroponika w bazie kosmicznej

www1Bezglebowa uprawa roślin stworzona przez pracownię Własnoręcznych zostanie umieszczona w pierwszej w Polsce bazie kosmicznej LUNARES w Pile.

Premiera niemapy Kielce

www1NIEMAPA Kielce, czyli pierwszy kielecki przewodnik stworzony przez mieszkańców dla mieszkańców z myślą o rodzinnych spacerach jest już gotowy!

Na straganie

www1Na straganie to propozycja Instytutu Dizajnu dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Warsztaty odbędą się w cztery wakacyjne wtorki

Multikulturowy Kolaż

www1Instytut Dizajnu zaprasza na warsztaty dla dorosłych Multikulturowy Kolaż, które odbędą się 8 lipca w godz. 11.0013.00 w pracowni ceramiki.

Uszyj to sam. Mini plecaki

www1Ambasada Dizajnu i Pracownia Tkaniny Instytutu Dizajnu w Kielcach zapraszają na pierwsze warsztaty z cyklu „Sew it yourself” czyli Uszyj to sam.

10×15 Warsztaty Zecerskie

www1W dniach 0102.07.2017, dzięki współpracy z Muzeum Książki Artystycznej odbędą się, tym razem w Łodzi, warsztaty zecerskie.

Ślady na Podwórzu

www1Zapraszamy do wspólnego upiększenia podwórka przy ulicy Wesołej 36 (obok Ambasady Dizajnu).

Pokaz filmu Podwórko im. Wszystkich Mieszkańców

www1Zapraszamy na projekcję filmu „Podwórko im. Wszystkich Mieszkańców” Izy Rutkowskiej.

Święto Kielc w IDK

www1 Tegoroczne Święto Kielc odbywa się pod hasłem Kielce w ruchu. Jednym z koordynatorów wydarzenia jest Wzgórze Zamkowe.

Warsztaty Dom bez śladu

DOMwww1

Zapraszamy na cykl wykładów i warsztatów pt. Dom Bez Śladu. Zajęcia są kontynuacją działań pracowni Własnoręczni w ramach projektu Ślady.

Learning from China

www1 Instytut Dizajnu zaprasza na wykład Xuefei Sun z Pekińskiego Uniwersytetu Mody pt. „Learning from China: Fashion and textile industry.” Otwarte dla wszystkich spotkanie odbędzie się w sobotę 3 czerwca o godz. 10.30 w czytelni IDK.

Dobrze zareklamowane

dobry 1 Zapraszamy na debatę Dobrze zareklamowane czyli jak skutecznie porządkować reklamy w przestrzeni publicznej w polskich miastach. Spotykanie odbędzie się w ramach konferencji impact CEE.