logo id kielce
TwitterRSS FeedPinterest

Pierwsze miejsce dla MS w konkursie Dobry Wzór 2013

W czwartek 24 października odbyła się w Warszawie Gala finałowa prestiżowego konkursu Dobry Wzór 2013, organizowanego od 1993 roku, przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego — Institute of Industrial Design. 

System modułowych mebli do użytku publicznego Miejski Salon autorstwa Grzegorza Bienia, Michała i Eweliny Gdak został doceniony przez jury konkursu i otrzymał nagrodę Dobry Wzór 2013 w kategorii Sfera Publiczna.
Meble powstały w wyniku konsultacji społecznych, co pozwoliło zaprojektować zestaw odpowiadający na konkretne zamówienie, spełniający funkcje wypoczynkowe i rekreacyjne. 

Dobry Wzór to jedyny konkurs w Polsce, który profesjonalnie ocenia poziom i jakość designu produktów i usług obecnych na naszym rynku. 

Finaliści i laureaci konkursu zaprezentują się w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 5/7 na pokonkursowej wystawie Dobry Wzór 2013. Wystawa potrwa od 25 października do 8 grudnia 2013 roku. Kuratorem i dyrektorem konkursu jest Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna IWP.